Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Ermal Meta, ecco il siparietto con la sua Chiara Sotto la luce dei riflettori è finita però anche la sua vita privata e sentimentale. Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Ndërkohë që gjatë periudhës së izolimit, Meta pranoi publikisht lidhjen me Chiara-n, […] La ragazza si chiama Chiara Sturdà. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ermali dhe Chiara kanë kaluar disa pushime të bukura në ishujt grekë gjatë kësaj vere dhe në ato pak foto të postuara, kantautori shqiptar duket shumë i dashuruar. Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. Per un lungo periodo Chiara Sturdà è rimasta nascosta e riservata, pur essendo già la fidanzata di Ermal Meta. Çifti kanë jetuar një kohë të gjatë lidhje në fshehtësi, por gjatë izolimit kanë vendosur të … Di lei, però, non sono molte le notizie che Chi è Chiara Sturdà, la fidanzata di Ermal Meta. Fituesi i “Sanremos”, është duke shijuar një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh edhe është fejuar. «La mia quarantena»: con queste inaspettate parole il cantante albanese presentò via social ai suoi Lupi la sua nuova compagna. Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. Chi è la fidanzata di Ermal Meta, cantante albanese naturalizzato italiano? Cosa sappiamo di Chiara Sturdà More L’articolo Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà proviene da UrbanPost. Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. 98 Likes, 17 Comments - Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) on Instagram: “Relax #ermalmetamusic#ermalmeta#chiarasturda#metasturda” Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ama fituesi i “Sanremos”, gëzon një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh është fejuar. Stiamo parlando della ragazza che, ormai da tempo, appare al suo fianco in alcuni scatti che lo stesso cantante pubblica sui social network. CLICCA PER CONTINUARE A LEGGERE LEGGI ANCHE:“GF Vip” Sonia Lorenzini nella bufera: «Va’ cacciata subito», di cosa […] Infatti, dopo un lungo silenzio, il cantautore ha rivelato ai suoi fan e al mondo esterno la sua storia d’amore con Chiara Sturdà . Kush është Chiara Sturdà?